Kamila Kobus: Nie pokazałyśmy się w stu procentach

Zespół OnlyBio Pałac Bydgoszcz w 21. kolejce TAURON Ligi przegrał 0:3 z #VolleyWrocław. Bydgoszczanki są pewnie gry w fazie play-off, ale przed nimi jeszcze jedno spotkanie – z BKS-em Bostik Bielsko-Biała. – Dziewczyny z Wrocławia bardzo dobrze broniły. Dużo ataków było podbijanych, trudno nam było zdobyć punkt. Nie pokazałyśmy się w stu procentach. Jak pokazuje wynik, zabrakło nam w końcówkach – podsumowała mecz z #VolleyWrocław Kamila Kobus.

Środkowa oceniła, że wynik pierwszego seta był ważny w kontekście kolejnych dwóch. – Pierwszy set był chyba dla nas najtrudniejszy. Trudno było nam się przebić, ale rywalki też popełniały błędy, więc było ich po obu stronach mniej więcej tyle samo.

Może gdybyśmy zrobiły dwa, trzy błędy mniej na zagrywce, to pewnie wynik byłby inny i łatwiej by nam się grało – dodała zawodniczka bydgoskiej ekipy.

Kamila Kobus w tym sezonie nie miała zbyt wielu okazji, aby pokazać swoich umiejętności podczas meczu, dlatego cieszyła się, że w końcu mogła wesprzeć koleżanki na parkiecie. – Ten mecz jest pierwszym od dłuższego czasu, gdy dostałam szansę gry w dłuższym wymiarze czasu. Bardzo się z tego cieszę, że mogłam wejść, pomóc dziewczynom i trochę się pokazać. Niestety to nie wystarczyło, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie będzie okazja.

Przed OnlyBio Pałacem Bydgoszcz mecz ostatniej kolejki TAURON Ligi. Bydgoski zespół zagra na wyjeździe z BKS-em Bostik Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się w czwartek, 30 marca. Początek o godzinie 17:30. – Mam nadzieję, że w Bielsku pokażemy się z lepszej strony. Wiemy o tym, że jesteśmy w play-off, ale to nie jest tak, że teraz oddamy gładko mecz. Mam nadzieję, że w czwartkowym meczu uda nam się zdobyć jakieś punkty – zakończyła Kobus.

Artykuł Kamila Kobus: Nie pokazałyśmy się w stu procentach pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.