Zespół UNI Opole wygrał w Rzeszowie

W piątek 23 września rozegrane zostało spotkanie sparingowe, w którym zmierzyły się dwie drużyny TAURON Ligi. W rzeszowskiej hali KS DevelopRes Rzeszów podjął UNI Opole. Mecz zakończył się wygraną siatkarek z Opola 3:1 (17:25, 25:21, 25:21, 25:21)

Do rozpoczęcia sezonu ligowego zostało mało czasu. Z tego powodu kluby starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by sprawdzić przygotowanie swojego zespołu. Bardzo popularną metodą jest rozgrywanie meczów sparingowych z innymi drużynami. Tym razem w ramach spotkania treningowego KS DevelopRes Rzeszów zagrał z drużyną UNI Opole.

W mecz lepiej weszły podopieczne Stephana Antigi. Zawodniczki z Rzeszowa przez całą partię starały się utrzymywać kilkupunktową przewagę. Ostatecznie inauguracyjny set zakończył się wygraną gospodarzy 25:17. Kolejne trzy partie były bardziej wyrównane. Zespoły walczyły o każdy punkt, a o końcowych wynikach decydowały detale. Drugiego, trzeciego i czwartego seta wygrały siatkarki z Opola. Każda odsłona zakończyła się takim samym wynikiem 25:21.

DevelopRes Rzeszów – UNI Opole 1:3
(25:17; 21:25; 21:25; 21:25)

Artykuł Zespół UNI Opole wygrał w Rzeszowie pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.