Triathlon

Enea Ironman 70.3. w Poznaniu. Znamy zwycięzców jednej z największych imprez triathlonowych w Polsce. Pokonali dystans 113 km! [ZDJĘCIA]

0 198

Jedna z największych imprez triathlonowych w Polsce odbyła się w Poznaniu. Zawodnicy przepłynęli 1,9 km, przejechali na rowerze 90 km, a na koniec przebiegli 21,1 km. Po godzinie 13:00 poznaliśmy najlepszych z nich. Robert "Wilku" Wilkowiecki został zwycięzcą Enea Ironman 70.3. Polak pokonał dystans 113 kilometrów w czasie 3 godzin 43 minut i 27 sekund. W kategorii kobiet wygrała Holenderka Diede Diederiks, która uzyskała wynik 4 godzin 10 minut i 7 sekund. Zobacz zdjęcia uczestników!