DME w tenisie stołowym: Polacy nie dali rady Hiszpanom 0 16.09.2017 13:11 Polsatnews.pl (sport) Polscy tenisiści stołowi przegrali z Hiszpanią 1:3 w meczu o miejsca 9-12 Drużynowych Mistrzostw Europy w Luksemburgu. W niedzielę rano Polacy zagrają o 11. pozycję w turnieju.