Popis Rosjanek, katastrofa Norweżek w sztafecie. Polki poniżej oczekiwań
0
24
Rozdano medale w sztafecie kobiet (4x5 km) w biegach narciarskich. Złote medale zdobyły reprezentantki Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Srebrne medale przypadły Niemkom, a brązowe Szwedkom. Na całej linii zawiodły Norweżki, które były dopiero piąte. Polskie zawodniczki spisały się znaczniej poniżej oczekiwań. Zmagania ukończyły dopiero na 14. lokacie.

