Justyna Kowalczyk mistrzynią Polski w biegu narciarskim na 15 km techniką klasyczną 0 28 31.03.2019 13:13 Dziennik Justyna Kowalczyk z KS AZS AWF Katowice zdobyła złoty medal mistrzostw Polski w biegach narciarskich na 15 km techniką klasyczną. Wśród mężczyzn 30 km najszybciej pokonał Dominik Bury z MKS Istebna.