Marit Bjoergen i Justyna Kowalczyk zeszły ze sceny. Therese Johaug ma być ikoną
0
22
Na powrót do sportu musiała czekać niemal 1000 dni, a świat biegów narciarskich nie mógł się doczekać jeszcze bardziej. Po tym, gdy ze sceny zeszły Marit Bjoergen i Justyna Kowalczyk, największą ikoną biegów ma być Therese Johaug. Nie tak dawno na jej głowę rzucało się gromy, dziś wszyscy nie mogą się doczekać kolejnych triumfów. A ona szykuje się do walki... za cztery lata. Bo w kolekcji nie ma jeszcze złota olimpijskiego. - Sądzę, że dopiero teraz będę najlepsza - zapowiada Therese Johaug, która w wielkim stylu wraca na szczyt.

