Pjongczang 2018. Dominik Bury: Chciałem być w trzydziestce 0 16.02.2018 14:16 Sport w INTERIA.PL Dominik Bury był najlepszy z Polaków, zajmując 33. miejsce w olimpijskim biegu narciarskim na 15 km techniką dowolną w Pjongczangu. Ze swojej postawy był zadowolony, ale nie krył lekkiego niedosytu. - Chciałem być w trzydziestce - przyznał.