Pjongczang 2018: Medale dla czterech zawodniczek. Jaśkowiec najlepsza z Polek
Ragnhild Haga została mistrzynią olimpijską w biegu narciarskim na 10 km techniką dowolną. Norweżka miała o 20,3 s lepszy czas od Szwedki Charlotte Kalli. Trzecie miejsce ex aequo zajęły Norweżka Marit Bjoergen i Finka Krista Parmakoski. Najlepsza z Polek Sylwia Jaśkowiec była 24.

