MP w biegach narciarskich: Skinder i Bury najlepsi w sprincie
Monika Skinder z Mulks Grupa Oscar Tomaszów Lubelski zdobyła złoty medal w sprincie techiniką klasyczną podczas mistrzostw Polski w biegach narciarskich. Wśród mężczyzn najlepszy był Kamil Bury z MKS Istebna. Zawody rozgrywane są na Polanie Jakuszyckiej.

