Biegi narciarskie
Dodaj wiadomość
W skrócie

Burza w biegach narciarskich. Najlepsi będą zarabiać mniej

0

Prawdziwą burzę wywołał najnowszy pomysł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Władze FIS chcą, by od najbliższego sezonu premie finansowe rozdzielane były między dwudziestkę, a nie dziesiątkę najlepszych zawodników. - Biegacze narciarscy to chyba jedyna grupa na świecie, która zarabia mniej, niż w 1995 roku - denerwował się Martin Johnsrud Sundby, dwukrotny medalista olimpijski. Dostawca: x-news

Comments

Комментарии для сайта Cackle
Загрузка...

More news:

Read on Sportsweek.org:

Inne sporty

Sponsored