Maria Sajdak, medalistka olimpijska w wioślarstwie, rozpoczęła studia doktoranckie na AGH. "Kosmiczna technologia"
0
76
Rozmowa z Marią Sajdak, wioślarką AZS AWF Kraków, srebrną i brązową medalistką olimpijską - o sporcie i pracy naukowej.

