NA ŻYWO: Lech – Wisła P. (prosto z Bułgarskiej już od 19:05)

0 42

O godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu, początek meczu 12. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Wisły Płock. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

null Lech nigdy nie przegrał z Wisłą ligowego meczu u siebie
null Lech w 10 ostatnich ligowych meczach przy Bułgarskiej zawsze strzelał Wiśle co najmniej 2 gole
null W zeszłym sezonie tylko 1 punkt z Wisłą (2:2 u siebie, 0:1 na wyjeździe)
null 9 ostatnich ligowych meczów Lecha z Wisłą w Poznaniu to 8 kolejnych wygranych i 1 remis (4:1, 4:2, 3:2, 3:2, 2:0, 2:1, 2:1, 4:0, 2:2)

19:10 – Dzień dobry z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie na żywo prosto ze stadionu. Jedyny cel to dziś 3 punkty, których od lidera trzeba wymagać.

19:11 – Od kilku minut poniżej skład Lecha. Już rano było wiadomo, że dojdzie do wielu rotacji. Oby nie było ich za dużo i nie ucierpiała jakość gry.

19:12 – Obie drużyny są już na stadionie, pada deszcz, zatem odbyły bardzo krótki spacer. Za chwile pierwsze zdjęcia z Bułgarskiej.

19:15 – W tej chwili nad stadionem mamy wręcz ulewę. Murawa dziś mocno ucierpi.

19:22 – null

null
[See image gallery at kkslech.com]

19:24 – null W ramach „Oko na grę” obserwowany będzie dziś Adriel Ba Loua.

19:28 – Poniżej także skład Wisły. Nie ma w ogóle Wolskiego, jest Tuszyński. Za zawieszonego Rzeźniczaka zagra Lagator.

19:34 – Uprawnionych na to spotkanie jest nieco nieco ponad 20 tysięcy ludzi. Frekwencja powinna dziś wynieść +- 18 tysięcy.

19:42 – Bramkarze Lecha wyszli na rozgrzewkę.

19:43 – Warto przypomnieć, że ten mecz odbywa się w dniu, w którym 6 lat temu Lech wygrał z Fiorentiną we Włoszech. Rok temu 22 października też tutaj graliśmy – z Benfiką 2:4.

19:54 – Lechici w komplecie na rozgrzewce.

20:07 – null Zwycięstwo pozwoliłoby dziś utrzymać 1. miejsce i liderować już po 10 kolejce z rzędu. Takiej serii w tym wieku nie było.

20:18 – Rozgrzewka zakończona, spiker czyta składy.

20:22 – Hymn Lecha śpiewają. Za chwilę kolejne, pierwsze zdjęcie z Bułgarskiej.

20:27 – null Wiadomość z ostatniej chwili. Furman doznał urazu, za niego będzie Lesniak.

20:39 – null Kolejne fotki:

null
null

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

1 min. – Fatalny błąd bramkarza Wisły! Kamiński w ostatniej chwili naprawił swój błąd i nie dał Ishakowi zdobyć gola.
4 min. – Lech w ataku pozycyjnym. Tak może wyglądać całe spotkanie.
7 min. – Wisła na razie jest dobrze zorganizowana. Nie jest łatwo przedostać się przez obronę.
10 min. – Długi rzut z autu gości po którym wiślacy stracili piłkę.
13 min. – Kocioł pod bramką gości po tym jak Douglas dość nisko dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Była jeszcze dobitka, lechici wywalczyli korner.
14 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ramireza, dobry strzał głową oddaje Salamon, który pokonuje Kamińskiego! 1:0!

null Salamon
null Ramirez

null 16 – 30 minuta

16 min. – I już 1:1. Daleki rzut z autu, lechici pogubili się w obronie, do siatki po zamieszaniu trafił Lagator.
18 min. – null Nie będzie dziś 7 czystego konta w rozgrywkach ligowych. To 7 stracony gol w tym sezonie i dopiero 2 bramka przy Bułgarskiej.
21 min. – Wisła strzeliła nam gola w 3 kolejnym spotkaniu. Lech ponownie w ataku pozycyjnym.

null
null

22 min. – null Kartka dla Douglasa, który w Mielcu będzie pauzował.
24 min. – Nie układa się gra Lechowi, w środku pola brakuje zawodników, którzy siedzą na ławce.
26 min. – Lekką główkę Tiby po wrzutce z prawej strony wyłapał Kamiński.
29 min. – Masa strat w środku pola. Brakuje Karlstroma, który siedzi na ławce, ponieważ Lech postanowił bawić się w 12. kolejce w jakieś rotacje.
30 min. – Wisła zagraża Lechowi bardziej po stałym fragmencie niż ten Wiśle po akcjach.

null 31 – 45 minuta

35 min. – Dwa łatwo zmarnowane kornery przez Lecha.
37 min. – Ishak faulowany w polu karnym? Szwed upadł na murawę, VAR nie reaguje.
39 min. – null Kamiński broni strzał naszego kamińskiego! Po chwili Wisłę ratuje słupek!
39 min. – Celny, lecz za słaby strzał Murawskiego z daleka.
43 min. – Kamiński urwał się lewą stroną, wycofał do Salamona, który fatalnie skiksował.
45 min. – Bardzo niecelny strzał Ramireza z gorszej prawej nogi.
45 min. – Do przerwy tylko 1:1. Lech zaczął szybciej biegać i grać składniej dopiero po 30 minucie.

null

null 46 – 60 minuta

46 min. – null Ważne info przed II połową: Lech spośród 26 goli strzelonych na 2 frontach aż 17 bramek zdobył po zmianie stron. Poznaniacy w Ekstraklasie szczególnie groźni są między 51 a 60 minutą gry notując w tym przedziale czasowym aż 7 trafień.
46 min. – null Oficjalna frekwencja: 20077
50 min. – Dobry początek II połowy. Lech zdominował Wisłę.
51 min. – Sprytny strzał Kamińskiego wyłapał Kamiński z Wisły.
53 min. – GOOOOOOOOOOOL!!!! Przycisnął Lech, pogubiła się Wisła, piłkę źle po nogi Murawskiego wybił jeden z obrońców i mamy 2:1!

null Murawski
null bez asysty

56 min. – Lech nadal ciśnie Wisłę. Doskonale zaczął drugą część, takiego Lecha przy Bułgarskiej wszyscy chcemy oglądać!
58 min. – Indywidualny rajd Kamyka zatrzymał ostatni obrońca.
59 min. – null To 11 z rzędu mecz ligowy z Wisłą, w którym Lech strzela w Poznaniu minimum 2 gole.
60 min. – Czekamy na 3 bramkę. Wtedy powinien być pełny spokój.

null 61 – 75 minuta

62 min. – Wiślacy blokują 2 strzały, po chwili jeszcze bardzo źle z daleka uderzył Ba Loua.
63 min. – Tym razem Ba Loua celnie, jednak na posterunku był Kamiński.
64 min. – null Efektowne uderzenie Douglasa z trudem paruje Kamiński!
66 min. – null Amaral za Ramireza, Kvekveskiri za Tibę.
67 min. – Kvekveskiri po zagraniu Ba Loua lobował Kamińskiego. Nie udało się.
71 min. – Wisła trafia kompletnie z niczego, lecz był spalony.
72 min. – I już Lech. Piłka znowu w rękach Kamińskiego.
74 min. – null Kamiński paruje płaskie uderzenie Amarala!

null 76 – 90 minuta

78 min. – GOOOOOOOOOOOOL!!!! chyba już koniec. Amaral podaje na lewą stronę, tam jest Kamiński, który w swoim stylu zdobywa bramkę! 3:1!

null Kamiński
null Amaral

null null 12. kolejka PKO Ekstraklasy 2021/2022, piątek, 22 października, godz. 20:30
null Trwa II połowa
null KKS Lech Poznań – Wisła Płock 3:1 (1:1)

null Sędziowie VAR: Dobrynin, Siejka

null Lech: Bednarek – Pereira, Salamon, Milić, Douglas – Murawski, Tiba (66.Kvekveskiri) – Ba Loua, Ramirez (66.Amaral), Kamiński – Ishak.

null Rezerwowi: Mrozek, Satka, Czerwiński, Rebocho, Karlstrom, Skóraś, Kvekveskiri, Amaral, Sobiech.

null Wisła P.: Kamiński – Zbozień, Lagator, Michalski, Tomasik – Rasak, Lesniak – Kocyła (68.Gerbowski), Szwoch, Tuszyński (68.Sekulski) – Warchoł.

null Rezerwowi: Gradecki, Kryvotsiuk, Vallo, Lesniak, Jorginho, Gerbowski, Cielemęcki, Sekulski, Kolar.

null Kapitanowie: Ishak – Szwoch

null Ustawienia: 1-4-2-3-1 – 1-4-2-3-1

null Trenerzy: Skorża – Bartoszek

null Obserwacja „Oko na grę”: Ba Loua

null Stan murawy: Dobry (równa płyta boiska)

null Pogoda: +6°C, przelotny deszcz, silny wiatr

null Miejsce: Stadion Miejski (ul. Bułgarska 17, Poznań)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

The post NA ŻYWO: Lech – Wisła P. (prosto z Bułgarskiej już od 19:05) first appeared on KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Serwis nieoficjalny.