Tak gra lider mający trenera. Lech – Wisła 5:0!

0 4

O godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu, początek meczu 8. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Wisły Kraków. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

null Ostatnie wyniki Lecha z Wisłą w Poznaniu: 2:5, 4:0 i 0:1
null Starcie najlepszych ofensyw w tym sezonie (po 13 goli)
null 53 mecz Lecha z Wisłą od 2002 roku (wszystkie fronty)
null 9 kolejnych meczów Lecha w lidze bez porażki, 3 kolejne spotkania Wisły bez przegranej (7 punktów)
null 128 mecz z Wisłą, 113 w Ekstraklasie z szansą na 50 wygraną na wszystkich frontach
null Skorża w Lechu vs Wisła (3-1-1, gole: 6:4)

19:04 – Witamy z Bułgarskiej! na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie na żywo prosto ze stadionu. Dziś iście jesienna pogoda, +13 stopni, w tej chwili dość mocno pada. Piłka będzie dziś bardzo szybko chodzić.

19:07 – Lechici i wiślacy dotarli właśnie na stadion.

19:09 – Za chwilę skład Lecha + pierwsze zdjęcia.

19:12 – Poniżej skład Lecha. Debiut Rebocho (101 obcokrajowiec w historii Lecha). Nie ma Douglasa (przeziębienie) i Tiby (lekki uraz na treningu).

19:15 – null Dziś w ramach cyklu “Oko na grę” obserwowany będzie Joel Pereira.

19:18 –

null
[See image gallery at kkslech.com]

19:21 – Do meczu nieco ponad godzina. Stadion powoli się zapełnia, spodziewana frekwencja dziś to około 29 tysięcy widzów.

19:24 – Murawa wizualnie wygląda wręcz idealnie. Oby po rozgrzewce było tak samo.

19:27 – null Maciej Skorża prowadząc Lecha nie wygrał jeszcze ligowego meczu z Wisłą w Poznaniu. Przy Bułgarskiej ograł ją tylko raz, 7 lat temu w Pucharze Polski. Czas to zmienić!

19:38 – Poniżej skład Wisły. W porównaniu z meczem z Lechią nie ma żadnych zmian.

19:43 – Bramkarze Lecha wyszli na rozgrzewce.

19:51 – Głośne gwizdy z trybun. Wisła na rozgrzewce, czekamy na Lecha.

19:56 – W pierwszym dzisiejszym meczu Zagłębie odrobiło straty i wygrało w Termaliką 2:1.

19:58 – null Fotorelacja z tego meczu wyjątkowo będzie trochę później.

20:07 – null Wciąż trwa rozgrzewka:
null

20:15 – null W ostatnich 8 pojedynkach obu ekip przy Bułgarskiej na 2 frontach zawsze padał co najmniej 1 gol.

20:20 – null Spiker czyta składy. 10 minut.
null

20:24 – Hymn Lecha śpiewają kibice.

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

2 min. – Spokojny początek meczu. Na razie więcej przy piłce utrzymują się goście.
3 min. – Akcja Lecha prawą flanką, podanie zatrzymali obrońcy.
3 min. – Kontra Wisły środkiem, uderzenie z daleka sparował Van der Hart. Widoczność była bardzo słaba przez dym z piro.
5 min. – null Rajd Ba Louy lewą flanką, dośrodkowanie trafiło do Kamińskiego, który nie trafił do siatki. Było groźnie!
7 min. – Środkiem urwał się Amaral, Frydrych już złapał kartkę.
11 min. – Duża nerwowość obu drużyn, atmosfera na trybunach jest bardzo dobra, to na pewno ma wpływ na grę obu ekip.
13 min. – Powoli zaczyna zarysowywać się przewaga poznaniaków.
14 min. – Strzał Kamińskiego zza pola karnego sparował Kieszek.
15 min. – A teraz mocny strzał z dystansu po zejściu do środka oddał Yeboah. Piłka poleciała nad poprzeczką.

null 16 – 30 minuta

18 min. – Szybka akcja środkiem pola, Ba Loua oddał lekki strzał z dystansu, który nie miał prawa zaskoczyć Kieszka.
20 min. – Dynamiczne 20 minut. Na tempo nie można narzekać, gorzej z jakością.
21 min. – null Będzie zmiana. Bednarek za kontuzjowanego Van der Harta.
22 min. – null Bednarek zmienia Van der Harta.
23 min. – Ładny rajd Pereiry zakończony mocnym uderzeniem, które z problemami wybronił Kieszek. Jeszcze dobitka Ishaka była niecelna.
26 min. – Akcja 2 na 2, którą popsuł Ba Loua. Mógł podawać albo jeszcze biec zamiast strzelać z lewej nogi. Uderzenie znów było niecelne.
29 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Amaral oddaje uderzenie po ziemi z lewej nogi, błąd popełnia bramkarz, który puścił dość prosty strzał zza pola karnego. 1:0!

null Amaral
null Ishak

null 31 – 45 minuta

31 min. – Wisła już chce odpowiedzieć. Zablokowane uderzenie, 2 stałe fragmenty. Było groźnie.
35 min. – Lech ma dużo miejsca w środku pola, bardzo często stara się to wykorzystać, lechici środkiem pola przeprowadzili już kilka akcji.
38 min. – Kieszek z problemami sparował strzał Kamińskiego! Pachniało drugim golem, gdy dobijać chciał Salamon.
42 min. – Pereira w ostatniej chwili blokuje strzał wiślaka! Kluczowa interwencja.
44 min. – null Kartka dla Karlstroma.
45 min. – Niezłe dośrodkowanie Rebocho po którym lechici domagali się karnego za zagranie ręką przez przeciwnika.
45 min. – GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! 2:0! Następna fajna akcja Lecha, podanie Rebocho z lewej strony z bliska wykończył Ba Loua! BRAWO!

null Ba Loua
null Rebocho

45+3 min. – Kamiński zagubił się w polu karnym. Za dużo było tego dryblingu.
45+4 min. – Do przerwy 2:0. Za nami najlepsza pierwsza połowa w tym sezonie!

null 46 – 60 minuta

46 min. – null Aktualizacja zdjęć. Nowe fotki z trybun. Pełna fotorelacja z samego meczu najwcześniej rano.
null

48 min. – II połowa rozpoczęła się od dwóch niecelnych podań bocznych obrońców.
52 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! 3:0! Następna szybka akcja po której Wisła zupełnie się pogubiła, po zagraniu z prawej strony pola karnego Amarala do siatki trafił Rebocho. Portugalczyk z bliska umieścił piłkę w siatce.

null Amaral

56 min. – Lech tu nie zwalnia. W ciągu 3 minut 2 strzały, 1 obronił Kieszek.
59 min. – Bednarek nie wyszedł do piłki, ale obrońcy wyjasnili groźną sytuację.
60 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! 4:0!!!! Aleeeeeeż kontra Lecha, Amaral urwał się prawą stroną, dograł do Ishaka, który na spokoju zdobył gola. Wzorowa KONTRA!

null Ishak
null Amaral

null 61 – 75 minuta

63 min. – null Karlstrom i Kamiński zeszli, weszli Murawski i Skóraś.
66 min. – Teraz Lech miał trochę farta w polu karnym, zablokowane strzały, po chwili jeszcze jedno uderzenie było niecelne.
72 min. – Następna strata Kvekve po której Wisła oddała strzał. Za dużo tego dziś.
72 min. – null Widzów: 26890
null

73 min. – null Kvekve i Amaral zeszli, weszli Ramirez i Kozubal.
75 min. – Karny dla Lecha! Uderzał Murawski.

null 76 – 90 minuta

76 min. – GOOOOOOOOOOOOOL!!! Ishak z 11 metrów podcinką zdobywa swojego 2 gola i 5 dla Lecha w tym meczu. Wisła na kolanach.

null Ishak
null bez asysty

80 min. – Ten mecz jeszcze trwa. I Lech ma szanse na kolejne gole. Niesamowite.
85 min. – Akcja Lecha prawą stroną w której poznaniacy trochę przesadzili.
86 min. – null Kartka dla Ramireza. Niepotrzebna.
87 min. – null Teraz poprzeczka ratuje Lecha.
90 min. – Jeszcze 3 minuty.
90 min. – I koniec! Lech wygrywa z Wisłą najwyżej w swojej historii! i oczywiście pozostaje liderem. Dziękujemy! prosimy o więcej. Za tydzień pora odczarować Białystok.

null null 8. kolejka PKO Ekstraklasy 2021/2022, piątek, 17 września, godz. 20:30
null KKS Lech Poznań – Wisła Kraków 5:0 (2:0)

null Bramki: 29.Amaral 45.Ba Loua 52.Rebocho 60 i 76.Ishak – k.

null Asysty: 1:0 – Ishak 2:0 – Rebocho 3:0 – Amaral 4:0 – Amaral 5:0 – bez asysty

null Żółte kartki: Karlstrom, Ramirez – Frydrych, Skvarka, El Mahdioui, Gruszkowski, Szota, Brown Forbes

null Widzów: 26890

null Sędzia: Kwiatkowski (Warszawa)

null Sędzia techniczny: Arys

null Sędziowie boczni: Obukowicz, Wójcik

null Sędziowie VAR: Jakubik, Sokolnicki

null Lech: Van der Hart (22.Bednarek) – Pereira, Salamon, Satka, Rebocho – Karlstrom (64.Murawski), Kvekveskiri (73.Ramirez) – Ba Loua, Amaral (73.Kozubal), Kamiński (64.Skóraś) – Ishak.

null Rezerwowi: Bednarek, Czerwiński, Milić, Kozubal, Marchwiński, Murawski, Skóraś, Ramirez, Sobiech.

null Wisła: Kieszek – Gruszkowski, Szota, Frydrych, Hanousek – Plewka (58.Zhukov), El Mahdioui – Yeboah (58.Hugi), Skvarka (68.Savić), Kliment (58.Młynski) – Brown Forbes (85.Sobol).

null Rezerwowi: Biegańśki, Sadlok, Szot, Starzyński, Hugi, Savić, Młyński, Zhukov, Sobol.

null Kapitanowie: Ishak – Frydrych

null Ustawienia: 1-4-2-3-1 – 1-4-2-3-1

null Trenerzy: Skorża – Gula

null Obserwacja “Oko na grę”: Pereira

null Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

null Pogoda: +13°C, deszcz

null Miejsce: Stadion Miejski (ul. Bułgarska 17, Poznań)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

The post Tak gra lider mający trenera. Lech – Wisła 5:0! first appeared on KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Serwis nieoficjalny.