Piłka nożna

Rozegrany sparing. Raków – Lech 3:1

0 14

O godzinie 17:30 na GIEKSA Arenie mieszczącej się przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie, początek meczu 25. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, pomiędzy drużyną Rakowa Częstochowa a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

null 2 mecze w tym sezonie z Rakowem, 0 wygranych (3:3 i 0:2 w PP)
null Lech wygrał ostatnie 4 mecze w Bełchatowie w tym z Rakowem 3:2 w sierpniu 2019
null Lech nie wygrał od 4 spotkań, Raków na 2 frontach ma passę 8 kolejnych meczów bez porażki
null 9 kolejnych meczów ligowych Skorży z Lechem bez zwycięstwa (jego 60 mecz w Lechu i 42 ligowy)
null W ramach cyklu “Oko na grę” obserwowany będzie Pedro Tiba

null Raport NA ŻYWO (mecz)

null 1 – 15 minuta

1 min. – Pierwsza szansa dla Rakowa. Po rzucie wolnym sędzia odgwizdał spalonego.
5 min. – Słaby początek w wykonaniu Lecha. Następny rzut wolny dla gospodarzy wyłapany przez Van der Harta.
6 min. – Poznaniacy od początku spotkania są mało konkretni.
9 min. – Następny faul po którym Raków będzie miał kolejny stały fragment gry.
11 min. – null I stało się. Tym razem rzut rożny, dośrodkowanie, obrońcy stoją jak zaczarowani, Tudor z bliska zdobył gola.
14 min. – Co oni wyprawiają?! Kolejna akcja Rakowa, podanie z prawej strony, napastnikowi Rakowa zabrakło niewiele, by pogrążyć Lecha.
15 min. – Katastrofalny pierwszy kwadrans w wykonaniu Lecha.

null 16 – 30 minuta

16 min. – Strzał Kvekveskiriego z wolnego trafia w poprzeczkę.
22 min. – Oblężenie bramki Lecha. Dwa strzały w tym Sapały i Tudora. Nadal tylko 0:1.
25 min. – Tiba w dobrej sytuacji przegrał pojedynek z Piątkowskim.
29 min. – null 2:0. Kolejny rzut wolny, Piątkowski bez trudu wygrywa główkę i strzela gola na 2:0 dla Rakowa. Po meczu.
30 min. – Nie wiadomo gdzie w tej sytuacji byli Satka, Czerwiński, Milić czy Salamon. Lech znów został ośmieszony.

null 31 – 45 minuta

31 min. – Arak strzela, broni Van der Hart, Lecha ratuje jeszcze poprzeczka.
38 min. – Strzał Salamona sparował Holec.
41 min. – Lech jest tłem dla Rakowa. Tu nic zupełnie nie funkcjonuje, w dodatku rywal, który grał w środę jest od Lecha znacznie mocniejszy fizycznie.
45 min. – Zablokowany strzał Ramireza z daleka.
45+1 min. – Do przerwy tylko 0:2. Fatalna gra Lecha, to była jedna z najgorszych połów w tym sezonie.

null 46 – 60 minuta

46 min. null Skóraś za Karlstroma, Johannsson za Ramireza, Sykora za Czerwińskiego.
50 min. – Gol kontaktowy. Johannsson – Sykora – Ishak. Szybka akcja lewą stroną zakończona wrzutką Czecha i uderzeniem głową Szweda

null Ishak
null Sykora

52 min. – Lech ma dużo minut, aby nie przegrać, ale remis nic mu nie daje.
54 min. – Zepsuta akcja przez Puchacza, który od początku rozgrywa swój własny mecz.
55 min. – null Niemożliwe. Wrzuca Piątkowski, Cebuli nikt nie kryje, pada gol na 3:1 dla Rakowa, który kończy już emocje.
59 min. – Lech znów nie istnieje. Padła bramka dla Rakowa, której sędzia nie uznał.

null 61 – 75 minuta

68 min. – Poznaniacy biją głową w mur nie mając pomysłu na grę.
70 min. – Zakotłowało się w polu karnym Rakowa, na końcu nie było strzału Puchacza.
75 min. – Raków już cofnięty, czeka na kontry.
75 min. – Strzał Johannssona z daleka został zablokowany. Sporo dziś takich złych uderzeń.

null 76 – 90 minuta

78 min. – Mógł być pogrom. Van der Hart broni uderzenie Gutkovskisa po ziemi.
86 min. – Nieśmiałe ataki Lecha w końcówce. Wynik nie robi już różnicy.
88 min. – Nie da się patrzeć na wolną, przewidywalną grę Lecha.
88 min. – Mógłby sędzia już to zakończyć.
90+2 min. – Jeszcze Ishak doznał kontuzji.
90+5 min. – Koniec. To piąty kolejny mecz Lecha bez wygranej. “Gratulacje”.

null null 25. kolejka PKO Ekstraklasy 2020/2021, sobota, 17 kwietnia, godz. 17:30
null RKS Raków Częstochowa – KKS Lech Poznań 3:1 (2:0)

null Bramki: 11.Tudor 29.Piątkowki 55.Cebula – 50.Ishak

null Asysty: 1:2 – Sykora