O czym ćwierka Twitter po meczu z Górnikiem Łęczna

0 12

„Smutny Black Friday” – komentują kibice piątkową porażkę ełkaesiaków z Górnikiem Łęczna. Szansa na rehabilitację nadarzy się już we wtorek, a tymczasem sprawdziliśmy, o czym ćwierkali #łodzianie na łamach Twittera.

W 14. kolejce Fortuna 1. Ligi piłkarze ŁKS-u przegrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:2.

Trener Wojciech Stawowy zaskoczył kibiców, desygnując do wyjściowej jedenastki Tomasza Nawotkę. I nie byłoby w tym nic specjalnie nadzwyczajnego, gdyby nie to, że na przedmeczowej grafice zawodnik ten nie pojawił się na pozycji nr „9”.

Okazało się, że w piątek częściej w roli wysuniętego napastnika oglądaliśmy Pirulo, lecz nawet Hiszpan, czyli jeden z dwóch najskuteczniejszych zawodników ŁKS-u, nie potrafił znaleźć sposobu na świetnie zorganizowaną w defensywie drużynę trenera Kamila Kieresia.

Gospodarze rozbijali kolejne ataki ełkaesiaków i cierpliwie czekali na swoją szansę. Doczekali się po przerwie, kiedy raz po raz zapędzali się w okolice bramki Arkadiusza Malarza. Kapitan ŁKS-u skapitulował w 72. i 84. minucie. Wicelider poniósł drugą porażkę w sezonie.

Kibiców ŁKS-u bardzo zmartwiła druga w tym sezonie porażka podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego.

W następnej kolejce ŁKS zmierzy się na własnym boisku z Miedzią Legnica.

Zebrał: Remek Piotrowski

The post O czym ćwierka Twitter po meczu z Górnikiem Łęczna appeared first on ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.