Grad Goli! Pierwsza drużyna Orlików Starszych ogrywa na wyjeździe Koziołka Poznań.

0 3

Orlik E1
I Liga Okręgowa grupa 3
Koziołek Poznań – Kotwica Kórnik 4:20 (1:10)
Bramki: Oliwier Cielewicz⚽⚽⚽⚽⚽, Aleksander Sznura⚽⚽⚽⚽, Wincenty Orpel⚽⚽⚽, Leon Wiktorek ⚽⚽, Kuba Wyrzykiewicz⚽⚽, Gabriel Kanikowski⚽⚽,Kacper Dziurleja⚽, Adam Diller⚽

Mecz „siatkarski”…. a nie… przepraszam – piłki nożnej . W piłce siatkarskiej plażowej prawie wygraliśmy set (do 21 punktów).⚠????
Spotkanie w naszym wykonaniu bardzo dobre z dużą ilością bramek, kilku przyjemnych dla oka akcji zespołowych sprawiając radość chłopcom i pewnie obserwatorom (rodzicom) zza płotu. W sobotnie popołudnie totalna deklasacja przeciwnika, który zmieniał co chwilę ilość zawodników (siedmiu, sześciu, pięciu). Od początku narzuciliśmy swoje warunki otwierając worek z bramkami w 10 sekundzie meczu. Do przerwy 10:1 dla naszych Kotwiczek. ⚓????

Po przerwie znowu strzelamy 10 bramek tracąc 3, które nie mają większego znaczenia, ale dają do myślenia, że trzeba bronić do końca meczu, ale przy takim wyniku indywidualne popisy zawodników dają większą radość.
Trenerom na końcu brakowało kartki by zapisywać strzelców bramek, a radość udokumentowana na filmie napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.⚓????⚽

Skład: Kajetan Olszewski, Aleksander Sznura, Leon Wiktorek, Kacper Dziurleja, Gabriel Kanikowski, Wincenty Orpel, Oliwier Cielewicz oraz Adam Diller, Kuba Wyrzykiewicz.