Wypożyczeni zbierają minuty i bramki

0 3

W sezonie 2020/2021 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie ośmiu piłkarzy z każdej formacji. Jeden zawodnik występuje w Ekstraklasie, jeden za granicą, jeden w II-lidze, pozostałych pięciu graczy czasowo przebywa na wypożyczeniach w I-ligowych klubach.

Podczas rundy jesiennej sezonu 2020/2021 średnio co 2-3 tygodnie monitorujemy postępy i dokonania wypożyczonych lechitów. Następny raport jest planowany do 8 października.

Paweł Tomczyk (Stal Mielec)

Paweł Tomczyk na razie jest w Stali rezerwowym. W Ekstraklasie wchodzi na plac gry tylko z ławki zdobywając w miniony weekend bramkę na obiekcie Cracovii. Tamten gol dał Stali 1 punkt.

Bartosz Bartkowiak (Miedź Legnica)

Środkowy pomocnik wystąpi w każdym z 3 meczów I-ligi za każdym razem wchodząc na boisko z ławki. Bartosz Bartkowiak zobaczył już 2 kartki. Miedź Legnica z 6 punktami plasuje się na 5. pozycji.

Minuty: 56
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 2

Mateusz Skrzypczak (Puszcza Niepołomice)

Mateusz Skrzypczak jest w słabej Puszczy tylko rezerwowym. 20-latek rozegrał 90 minut w Pucharze Polski i 45 minut 1. kolejce. Ekipa z Niepołomic ma 1 punkt po 3 kolejkach I-ligi zajmując 13. lokatę.

Minuty: 135 (90 w PP)
Mecze: 2 (1 w PP)
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Juliusz Letniowski (Arka Gdynia)

„Julek” doskonale wystartował w Arce. 5 meczów na 2 frontach i 5 goli to bardzo dobry wynik. 22-latek nie poprawił dorobku w miniony weekend, ponieważ z powodu koronawirusa mecz Arki w Łęcznej został odwołany.

Minuty: 225 (76 w PP)
Mecze: 5 (1 w PP)
Gole: 5 (2 w PP)
Asysty: 1
Kartki: 0

Lukasz Norkowski (GKS Tychy)

Łukasz Norkowski na razie ze spokojem wraca do formy po urazie. W 2. kolejce rozegrał 70 minut w meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 3:0. Zespół 20-latka po 3 kolejkach ma 4 punkty.

Minuty: 70
Mecze: 1
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Miłosz Mleczko (Widzew Łódź)

21-latek wczoraj zadebiutował w Widzewie. Miłosz Mleczko rozegrał 90 minut w przegranych Derbach Łodzi z ŁKS-em 0:2. RTS po 3 kolejkach I-ligi jest ostatni.

Minuty: 90
Mecze: 1
Puszczone gole: 2
Czyste konta: 0
Kartki: 0

Bartosz Mrozek (GKS Katowice)

Bartosz Mrozek po ponownym wypożyczeniu do Katowic jest tam oczywiście numerem 1. Jego zespół po 2 meczach ma 3 punkty. W ostatnim spotkaniu z Lechem II Poznań wypożyczony golkiper puścił już 4 bramkę w tym sezonie.

Minuty: 180
Mecze: 2
Puszczone gole: 4
Kartki: 0

Joao Amaral (Pacos de Ferreira)

Pacos de Ferreira nowe rozgrywki 2020/2021 rozpoczyna w poniedziałek. 21 września Joao Amaral będzie miał okazję zagrać na wyjeździe z Portimonense.