ZEBRANIE 0 27.03.2017 14:32 UKS "Szóstka" Elbląg W najbliższy czwartek 30.03 o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie dotyczące poniedziałkowych pokazów, wyjazdu do Cieszyna oraz obozów wakacyjnych.