Podium na zakończenie sezonu
W miniony weekend w Opolu rozegrano zawody „Opolska Łyżwa 2018”, w których wystąpiły dwie solistki reprezentujące nasz klub i obie zdobyły medale. W klasie złotej 3 miejsce wywalczyła Alicja Rejment, zdobywając 38,86 pkt. Z kolei w kategorii juniorek również na trzecim stopniu podium uplasowała się Kamila Chamielec, z wynikiem 73,66 pkt.
Tym medalowym akcentem zawodnicy MKS AXEL na zakończyli sezon łyżwiarski 2017/2018.
Alicja Rejment na trzecim stopniu podium

