Łyżwiarstwo figurowe
Dodaj wiadomość
W skrócie

Podium na zakończenie sezonu

0

W miniony weekend w Opolu rozegrano zawody „Opolska Łyżwa 2018”, w których wystąpiły dwie solistki reprezentujące nasz klub i obie zdobyły medale. W klasie złotej 3 miejsce wywalczyła Alicja Rejment, zdobywając 38,86 pkt. Z kolei w kategorii juniorek również na trzecim stopniu podium uplasowała się Kamila Chamielec, z wynikiem 73,66 pkt.

Tym medalowym akcentem zawodnicy MKS AXEL na zakończyli sezon łyżwiarski 2017/2018.

Wyniki

 

Alicja Rejment na trzecim stopniu podium

Comments

Комментарии для сайта Cackle
Загрузка...

More news:

Read on Sportsweek.org:

Inne sporty

Sponsored