Kajakarstwo

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnobrzegu

0 4655

W Tarnobrzegu, 05.09.2021 roku przeprowadzono Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajakarstwie klasycznym. Przy słonecznej pogodzie rywalizowaliśmy na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Reprezentanci województw łódzkiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego  walczyli o medale w konkurencjach kajaków i kanadyjek chłopców i dziewcząt, na dystansie 2000m.

W najliczniej obsadzonej konkurencji kajaków jedynek, nasi zawodnicy odnieśli sukces. Marcel Meus zdobył srebrny medal, Aleksander Perliński był 6 a Kowalówka Piotr, Płaziński Szymon, Meus Wiktor, Litewka Karol, uplasowali się na dalszych pozycjach.

W wyścigu dwójek Marcel Meus z Aleksandrem Perlińskim uplasowali się na 2 miejscu zdobywając srebro, Szymon Płaziński z Piotrem Kowalówką byli 9, Wiktor Meus z Karolem Litewką uplasowali się na 14 miejscu.