Koszykówka

Porażka U20 z Niemcami

0 3

Od porażki z rówieśnikami z Niemiec FIBA Youth European Challengers 2021 w Tbilisi rozpoczęła reprezentacja Polski mężczyzn. Biało-Czerwoni przegrali 66:87. Kolejnym rywalem podopiecznych Jacka Winnickiego będzie Bułgaria.

Polacy w pierwszej połowie mie potrafili złapać właściwego rytmu gry, nie najlepsza skuteczność oraz błędy w obronie sprawiły, że po 20 minutach gry rywale prowadzili 57:27. W drugiej połowie spotkanie było już bardziej wyrównane, ale przewaga Niemców była niezagrożona do końcowej.

Kolejne spotkanie nasza kadra rozegra w środę z Bułgarią. Początek spotkania o 12:00.

Niemcy - Polska 87:66 (31:18, 26:9, 15:22, 15:17)
Polska: Sz. Sobiech 13, N. Czoska 12, M. Kaszowski 10 (2), B. Kulikowski 5, F. Siewruk 0 oraz M. Pluta 9, K. Gordon 8 (1), K. Marchewka 7 (1), J. Sadowski 2, B. Didier-Urbaniak 0, N. Maciejak 0, D. Ziółkowski 0.