Boleslavští fotbalisté třikrát prohrávali, nakonec ale zvítězili – Sportsweek.org
Zprávy

Boleslavští fotbalisté třikrát prohrávali, nakonec ale zvítězili

0 6

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 13. kole první ligy Bohemians 1905 4:3, přestože třikrát prohrávali. V 86. minutě přestřelku rozhodl svým druhým gólem v utkání Daniel Mareček, který je v Boleslavi na hostování právě z pražského klubu. Hosté třikrát vedli po dvou proměněných penaltách Romana Květa a střele Václava Drchala. K první domácí výhře Středočechů v této sezoně střelecky přispěli také David Pech a David Šimek. "Klokani", kteří dohrávali od 68. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, přišli o venkovní neporazitelnost v ligovém ročníku a v tabulce zůstali pátí. Mladá Boleslav se posunula na deváté místo.