Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, východočeské derby ovládli hokejisté Hradce – Sportsweek.org
Zprávy

0 3

Hokejisté Sparty sice v nedělním šlágru 8. kola extraligy dvakrát prohrávali s brněnskou Kometou, nakonec ale slaví vítězství 3:2 v prodloužení, rozhodl o něm přesnou trefou Chlapík. Po šedesáti minutách neměl vítěze ani duel Kladna se Zlínem. V prodloužení vstřelil vítězný gól Rytířů Kyle Wood. Mladá Boleslav si s chutí zastřílela v Českých Budějovicích, vyhrála 6:1 a vede tabulku. Slaví i Olomouc, která doma i díky trefě exbostonské hvězdy Davida Krejčího, zneškodnila liberecké Tygry 3:1. Východočeské derby mezi Hradcem a Pardubicemi ovládli díky drtivému finiši hokejisté Mountfieldu poměrem 5:2. Litvínovu se nedaří, prohrál s Plzní 2:5 a zaknihoval pátou prohru v řadě.