SESTŘIHY: Hradec ovládl derby v Pardubicích. Liberec skolil Spartu – Sportsweek.org
Zprávy

SESTŘIHY: Hradec ovládl derby v Pardubicích. Liberec skolil Spartu

0 15
SOUHRN | Základní část hokejové Tipsport extraligy je nyní ve své polovině. První půlku české nejvyšší soutěže zakončilo nedělní kompletní 26. kolo. Rozjetá Olomouc nepřidala sedmou výhru v řadě. Po bitvě s posledním Chomutovem padla 4:3 po nájezdech. Brněnská Kometa si po domácí porážce se Spartou (3:4pp) spravila chuť na hřišti Zlína, kde vyhrála 4:1. Bílí Tygři z Liberce doma přehráli Spartu 4:1 a uhájili tak druhé místo tabulky. Mladá Boleslav podlehla lídrům z Třince 1:4. Litvínov vyloupil Vítkovice po vítězství 3:0. Plzeň ovládla západočeské derby, když porazila Karlovy Vary 6:3. Hradecký Mountfield vyhrál v Pardubicích 4:1 a podmanil si tak východní Čechy.