Vyrovnaný duel ve Vítkovicích rozhodl až závěr prodloužení – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Vyrovnaný duel ve Vítkovicích rozhodl až závěr prodloužení

0 3

Zlin Press - Roman Ordelt - Článek aktualizujeme. Hokejisté PSG Berani Zlín zahájili sérii sedmi přípravných zápasů před startem extraligy duelem na ledě Vítkovic, který nakonec prohráli v prodloužení 2:3. Svěřenci kouče Roberta Svobody vedli po první třetině již 2:0, ale Ostravané nejdříve ve druhé třetině snížili a v 51. minutě srovnali krok. Domácí rozhodli o výhře v páté minutě prodloužení, když dorazil kotouč do sítě z brankové čáry Karel Plášil. Velmi dobré výkony předvedli oba gólmani, Daniel Dolejš a Libor Kašík. Branky Zlína zaznamenali Tomáš Mikúš a Darek Hejcman. Berani se představí fanouškům na domácím ledě poprvé v úterý 17. srpna v 17:30 hodin, kdy vstoupí do turnaje ZUBR Cup duelem se slovenskou Nitrou.