Šokující minela, Fleury potopil Vegas! Daroval gól Andersonovi, pak vzteky máchal holí – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

0 35

Zlatí rytíři sebejistě mířili za vítězstvím. Do konce třetí třetiny zbývaly pouhé dvě minuty, komentátor Pierre McGuire zrovna pochválil Fleuryho práci holí. Jen o pár sekund později lovil hvězdný gólman puk ze sítě, šestatřicetiletý veterán chyboval při rutinním výjezdu za branku a daroval gól Joshi Andersonovi. 2:2. Marc-André Fleury se poté už mohl jen vzteky ohánět hokejkou, osudové zaváhání už nešlo vrátit. "Celý rok nás drží, tohle byla ojedinělá hrubka. Smolný odraz, s nímž nic nenaděláte," zastal se populárního "Flowera" kapitán Mark Stone.