Hokejisté Jersey vydřeli vítězství díky skvělému golmánovi – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Hokejisté Jersey vydřeli vítězství díky skvělému golmánovi

0 8

První třetina nabídla vyrovnaný hokej na obou stranách, nicméně do vedení šli ďáblové z Jersey, kteří dokázali využít přesilovku zásluhou jedničky draftu Jacka Hughese, který si připsal jubilejní první trefu v NHL.

Naopak bratr Quinn Hughes, který nastoupil za hosty ve druhé obranné dvojici, musel sledovat poměrně těžkopádné představení od Canucks. Na ledě to byla spíše bitva, která také vyústila v potyčku zhruba v polovině utkání, po kterém byl do konce utkání vyloučen domácí Mirco Müller.

I ve třetí třetině drželo Jersey hubené vedení 1:0 a hosté ze západu Kanady působili na kluzišti bezradným dojmem. A to i zásluhou domácího brankáře Blackwooda, který působil v bráně naopak velmi sebejistým dojmem. Vancouver zkusil v závěru i risk bez brankáře, ale ani v šesti lidech na ledě nedokázal najít na domácí recept a po čtyřech vítězství v řadě tak okusil první porážku.

Za domácí nastoupil ve třetí formaci Pavel Zacha, bodově se však neprosadil.