Fotbalisté Neapole dali gól po devíti vteřinách. Pak je sestřelil Barák – Sportsweek.org
Zprávy

Fotbalisté Neapole dali gól po devíti vteřinách. Pak je sestřelil Barák

0 7

Utkání proti Veroně přitom začalo pro Neapol hodně slibně. Už po devíti vteřinách padl totiž úvodní gól z kopačky Lozana.

V italské Serii A se tak po krátké době opět měnily tabulky nejrychlejších branek ligové historie. 20. prosince totiž stanovil nejrychlejší branku Portugalec Leao, jenž skóroval za AC Milán po 6,2 vteřinách.Trefa Lozana se pak zařadila na třetí místo.

Nicméně Verona dokázala srovnat a ve druhém poločase přišla chvíle Antonína Baráka, který v 62. minutě zakončil rychlou akci Hellasu.

Z výhry se raduje také Juventus, který přehrál 2:0 Bolognu a ze čtvrté pozice začal nahánět soupeře před ním.