Barcelona neproměnila dvě penalty! Třetiligový celek nakonec přetlačila – Sportsweek.org
Zprávy

Barcelona neproměnila dvě penalty! Třetiligový celek nakonec přetlačila

0 7

Od začátku se hrál poměrně aktivní fotbal z obou stran. Na to, že Cornellá hraje až třetí nejvyšší soutěž, ve které se jí úplně nedaří, držela s katalánským velkoklubem krok.

Zle mohlo být ale ve 38. minutě, když byl nařízen pokutový kop. K tomu se postavil Pjanič, ale gólman Juan skvěle zasáhl. Ten se předvedl i po změně stran, když se mu tváří v tvář postavil Griezmann. Jenže francouzský útočník si neporadil.

V brance Barcelony naskočil náhradní brankář Neto, který se v brance rozhodně nenudil. Musil hasit hned několik střeleckých pokusů domácích. Hosté se tak mohli dostat do vedení v 80. minutě, kdy byla nařízena další penalta.

Tu si tentokrát vzal na starost Dembélé, ale ani on si s Juanem neporadil. Penaltu kopl doprostřed, ale domácí gólman se ze svého místa nehnul.

Základní hrací doba tak skončila bez branek a šlo se do prodloužení. V něm se Barcelona prosadila už po dvou minutách. Ousmane Dembélé napřáhl z hranice šestnáctky a Juan jeho dělovku už nedokázal vyrazit. Definitivní podobu výsledku dal v úplně poslední minutě Martin Braithwaite, kterém mu míč před prázdnou branku naservíroval Pedri.

Barcelona tak po těžkém utkání s třetiligovým celkem, které zvládla 2:0 po prodloužení, postupuje do osmifinále španělského Copa del Rey.