Dramatické zápasy v MLS! Hned dva rozhodovaly pokutové kopy – Sportsweek.org
Zprávy

Dramatické zápasy v MLS! Hned dva rozhodovaly pokutové kopy

0 9

Minnesota United se v osmifinálovém duelu střetla s Coloradem Rapids. Favoritem byl právě domácí celek, který svou pozici potvrdil. United zvítězili v pohodě 3:0 a v klidu postoupili mezi nejlepší osmičku soutěže.

Ještě před nimi nastoupili k zápasu fotbalisté Sporting Kansas City a San Jose Earthquakes. A zápas to byl neuvěřitelně dramatický! Ještě v devadesáté minutě svítil na ukazateli skóre stav 2:2. Jenže v první minutě nastavení se trefil mladičký domácí záložník Gianluca Busio. To ale nebylo vše! Až v sedmé nastavené minutě srovnal stav Chris Wondolowski.

Šlo se tak na penaltový rozstřel. Tam byli daleko úspěšnější hráči Kansasu. Ti proměnili první tři penalty, zatímco ze San Jose neuspěl nikdo. Kansas se tak ve čtvrtfinále utká s Minnesotou.

Poslední zápas nočního programu obstarali fotbalisté Portlandu Timbers a Dallasu. Na první branku se čekalo až do 82. minuty, kdy se do vedení dostali domácí favorité. Trefil se Jorge Villafana. Jenže Dallasu se podařilo v nastavení vyrovnat. Ve třetí přidané minutě se trefil sedmnáctiletý Ricardo Pepi. V prodloužení se nikdo neprosadil a šlo se tak na penalty.

Tam v prvních sedmi sériích uspěl každý střelec. Vše tak rozhodla série s pořadovým číslem osm. Zatímco hostující Twumasi proměnil, Villafanu vychytal Maurer a poslal svůj tým do čtvrtfinále.

Osmifinále MLS

Sporting Kansas City - Colorado Earthquakes 3:3 (1:2) 3:0pen.
Branky: 4. Espinoza, 47. Sanchez, 90+1. Busio - 22. Fierro, 34. Salinas, 90+7. Wondolowski.

Minnesota United - Colorado Rapids 3:0 (1:0)
Branky: 22. Molino, 54. Lod, 79. Molino.

Portland Timbers - FC Dallas 1:1 (0:0) 7:8pen.
Branky: 82. Villafana - 90+3. Pepi.