AS Řím pyká za administrativní chybu! Místo remízy má kontumaci – Sportsweek.org
Zprávy

AS Řím pyká za administrativní chybu! Místo remízy má kontumaci

0 1

Amadou Diawara je 23letý záložník z Guiney. Jenže AS Řím ho zařadilo na svou soupisku hráčů do 22 let. Právě kvůli této chybě byl nakonec jejich zápas kontumován ve prospěch Verony.

Hellas Verona - AS Řím 0:0, tenhle výsledek se zrodil v sobotním úvodním kole Serie A, jenže nyní už neplatí. Fotbalisté AS pykají za chybu některého ze svých činovníků jenž Diawaru zařadil na soupisku hráčů do 22 let.

Chyba to nebyla jednorázová. Římané byli podle Sky Sports Italia informováni o špatném zařazení hráče na soupisku, jenže nikdo tento omyl nenapravil. Diawara odehrál 89 minut zápasu, a jelikož nebyl uveden na správné soupisce, následovala kontumační prohra.

Nečekanou a dalo by se říci nezaslouženou výhru tak slaví i Antonín Barák, který za Veronu naskočil na hřiště v 66. minutě původně remízového zápasu.