První lekce od Barcelony! Mladíci Slavie dostali pořádný výprask – Sportsweek.org
Zprávy

První lekce od Barcelony! Mladíci Slavie dostali pořádný výprask

0 5

Ve stejný den jako slavná Liga mistrů se vždy hraje i UEFA Youth League (Juniorská liga UEFA). Čili mládežnická verze nejprestižnější evropské fotbalové soutěže. Proto výběr Slavie do 19 let nastoupil proti stejně starým hráčům Barcelony.

A na zápas svěřenci Martina Hyského nebudou vzpomínat v nejlepším. Na domácím hřišti v Horních Počernicích prohráli rozdílem třídy. Po bezbrankové první půli odstartoval gólostroj ve 48. minutě De La Fuente. Na něj pak navázali ještě Mortimer a Jardi a na konečných 4:0 uzavřel znovu De La Fuente.

Mladí slávisté se tak ve skupině F propadli na poslední čtvrté místo. Po třech zápasech mají na svém kontě tři body za výhru nad Dortmundem 1:0. S Interem a Barcelenou shodně prohráli 0:4. Další zápas hrají 5. listopadu v Barceloně.

Zápas A týmů obou mužstev začíná v Edenu v 21 hodin.