Tour de Brdy - VC Strašic vyhrál exprofi Michal Kollert pĹ™ed juniorem Martinem Volfem – Sportsweek.org
Cyklistika
Přidat novinku
Zprávy

Tour de Brdy - VC Strašic vyhrál exprofi Michal Kollert před juniorem Martinem Volfem

0 10

170 cyklistů se vydalo na 67 km dlouhou trasu amatérského RoadCupu. Závod s gravel úseky a převýšením přes 1000m nabídl zajímavé porovnání cyklistů různých kategorií. Závod vyhrál Michal Kollert, který je třiatřicetiletý špičkový fitness trenér a “bývalý” profesionální cyklista, když si ve spurtu poradil s juniorem Martinem Volfem z Roman Kreuziger cykloakademie a Danielem Hovorkou z Mondraker Teamu. Z pelotonu amatérů se po 20 km ve stoupání na vrchol Toku oddělila 15 závodníků, aby v dalším stoupání zaútočila vítězná trojice, která svůj únik dotáhla do vítězného cíle. Motivovaní amatéři již na třicátém km začali dojíždět odpadlíky z kategorie Elita, kteří startovali o 10minut dříve. Závod byl zařazený v amatérkých ligách JAL, UAC a Galaxyserie. Konání akce umožnil podnik Vojenské lesy a statky ČR,s.p.. Děkujeme všem partnerům závodu a pořadatelům za skvělý a silný zážitek. Všem sportovcům za odvahu zdolat Tour de Brdy na kole.