Basketbalisté USK vzali Nymburku neporazitelnost a nyní podlehli Brnu! – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Basketbalisté USK vzali Nymburku neporazitelnost a nyní podlehli Brnu!

0 12

Hosté, kteří v neděli ukončili více než dvouletou ligovou neporazitelnost Nymburka, v prvním poločase dlouho drželi až pětibodový náskok, ale od stavu 32:31 inkasovali deset bodů za sebou.

Brňané si pak vypracovali na začátku poslední čtvrtiny vedení 73:61, ale také soupeř předvedl parádní obrat třemi trojkami a třináctibodovou šňůrou. Domácí pak lépe zvládli koncovku, v níž Šimon Puršl dal šest z osmi posledních brněnských bodů.

Domácím lídrem byl s 21 body a osmi asistencemi Viktor Půlpán, Puršl přidal 15 bodů a devět doskoků. V pražském týmu se opět blýskli rozehrávač Ondřej Sehnal s 26 body a 10 asistencemi a chorvatský pivot Robert Rikič s 20 body a 14 doskoky.